Warning: include_once(shortcode-vc-tta-section.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/foatuzen/public_html/wp-content/plugins/js_composer/config/map.php on line 1558

Warning: include_once(): Failed opening 'shortcode-vc-tta-section.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/foatuzen/public_html/wp-content/plugins/js_composer/config/map.php on line 1558
Hakkımızda | TÜZEN Ortak Sağlik ve Güvenlik Birimi

Hakkımızda

Sıkı çalışan bir ekip

Biz Kimiz?

TÜZEN ‘in her kademesindeki liderler olarak, şeffaflık, şahsi güvenilirlik ve aldığı kararlar da sorumlu davranma düşüncesine aktif şekilde katkıda bulunuyoruz. Etik yaklaşımımızı sergiliyor, takımımıza bu şekilde davranması konusunda cesaret veriyoruz. Neticelenmiş iş potansiyellerinin, etik kurallar ve TÜZEN politikalarına uygunluğun önüne geçmemesini sağlıyoruz.

Kurumsal Kimliğimiz

Neden Bizi Seçmelisiniz?

 • Sorumluluğumuz

  ‘’ Kurumsal kimliğimiz, İş Sağlığı ve Güvenliği hususunda, işletme ve Ülke kapsamında düzen ve uyum içerisinde, çevre konusunda küresel sorumluluk çerçevesinde Dünyanın ve İnsanlığın varoluşuna saygıdan doğmuştur’’

 • Kararlılığımız

  TÜZEN olarak misyonumuz, müşteri beklentilerini ulusal ve Uluslararası yasal mevzuat çerçevesinde, çağdaş ve gelişmiş ülkelerde sunulan hizmetleri içeren, mükemmel çözüm ortaklıklarıyla büyümektir. Biz İnsanlarımızı, işletmelerimizi ve çevremizin varoluşunu korumaya kararlıyız.

 • Değerlerimiz

  TÜZEN olarak iş yönetimi ile bireysel ve Toplumsal sorumluluğun bir ve bütün olarak ele alınması gerektiğini kabul etmiş bulunmaktayız. TÜZEN, çalışanlarının, hizmet verdiği sektörlerde her kademe çalışan personelin, Üniversite öğrencilerinin, çocukların İş Sağlığı ve Güvenliği ve Çevre alanında çalışmak isteyenlerin, bir farkındalık oluşturularak Toplumun bilgisini ve duyarlılığını artırmaya yönelik projeler geliştirerek faaliyetlerini sürdürmektedir.
  Biz İş Sağlığı ve Güvenliğini, Çevre korumayı ve Toplumsal farkındalığı Türkiye’deki iş yaşamı için ayrılmaz bir bütünün parçaları olarak görmekteyiz. Bu doğrultuda gelişen teknoloji çağında ortaya çıkan yüksek düzeyli Riskleri önlemeye çalışmak, kararlılıkla üstlendiğimiz büyük hedefin temelini oluşturmaktadır. Global ekonomideki yerimiz; İnsan kaynağına, bilgiye, deneyime, araştırma yöntemine ve nitelikli bir şekilde interdisipliner çalışma sistemine dayanmaktadır.
  Biz, İş Sağlığı ve Güvenliği ve Çevre Kültürünün çok küçük yaşlarda İnsanlığımıza aksedilmesi gerektiğini savunan ve bu doğrultuda, İş Sağlığı ve Güvenliği ve Çevre bilincinin ilk okul çağlarında eğitim sistemimize entegre edilerek bu yaşlardan itibaren bir zihniyet olgusunun empoze edilmesi, düşüncesinin arkasında olduğumuzu beyan eder ve bu doğrultuda sosyal sorumluluklarımızı yerine getirmek amacıyla çalışmalar yapmaktayız.

 • Yükümlülüklerimiz

  Gelişen Dünyada şirketler hiç olmadıkları kadar yüksek derecede etik standartlar çerçevesinde faaliyetlerimi yürütmek durumundadırlar. TÜZEN olarak biz, tüm yasal ve etik kurallar uymaya ve mümkün olanın en üst düzeyini yapmaya kararlıyız. Kurumsal sorumluluğumuz; Müşterilerimiz verdiğimiz hizmetleri en üst seviyede profesyonel, etik standartlara ve kurallara göre yürütmektir. Ve bireysel sorumluluk olarak bu standartları tüm işlerimizde uygulamaktır. Uygun olmayan davranışlar, etik sınırlar dışında kalan davranışlar için hiçbir şekilde tolerans gösterilmemelidir.
  TÜZEN çalışanları olarak hepimiz, iş ahlakına uygun hem de iyi bir kurumsal vatandaş olarak, TÜZEN’ i layıkıyla temsil etmenin gayreti içerisindeyiz. Bu doğrultuda, her birimizin yasalara, şirket içindeki kurallara ve iş hayatındaki düzenlemelere uyması ve içinde bulunduğumuz toplumun gelişmesi için çalışması gerektiğine inanıyoruz. Aynı doğrultuda işimize ilişkin sorumluluklarımızı layıkıyla yerine getirerek ve eylemlerimizin neticeleri konusunda kendi yönetimimiz ve performansımızdan da sorumluyuz.